Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Buk

Obszar usług: Buk - powiat poznański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza usługa była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na zakodowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w wyszukiwarce gdyż są wdrażane poprawnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu usługi do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest w każdym aspekcie przystosowana do zakresu działalności i grupy docelowej, pod jaką jest programowana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To owocna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Buk

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości wizytówki stron. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od wielu aspektów. Najistotniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu szybszego i bardziej szczegółowego wyliczenia ceny stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle ważną z punktu widzenia Google. Sumiennie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy również bez wersji edytowalnej. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity pod postacią: wyświetleń strony, pozyskaniu większej ilości partnerów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Buk

Czy posiadasz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się dokonać analizy gdzie leży powód takiej sytuacji. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze się opłaca. Czasami znacznie prościej zrobić portal www od początku oszczędzając czas i finanse. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, iż nasza strona tylko się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego również oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja strony może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony www istotna jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej wydajność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Buk

Filarem efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już w pierwszej fazie jej tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości następnych kosztów. Dosyć często kontrahenci zgłaszają się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby podnieść jej kondycję oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych wyrazów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Wypróbuj to!Strony www Buk

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu witryny warto szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, ale także sami projektanci, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie strony. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy co więcej przywiązują uwagę na solidność wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji portalu www, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. Jeśli odnosisz przeczucie, że Państwa strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł zasadny moment, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla was usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wyszukiwarkach. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Czasem konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w internecie i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły stale zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga