Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Ryki

Obszar usług: Ryki, Dęblin, Kłoczew, Nowodwór, Stężyca, Ułęż.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym sektorze. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im dobrą pozycję z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i większe działalności, dzięki dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił zupełnie filozofię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Notabene, za pomocą działalności w sieci, można szybciej osiągnąć o sporo więcej klientów naszych towarów i usług.


Już od dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Wzrost widoczności w sieci pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą witrynę internetową tak, aby była wizytówką Twojej firmy w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia serwisu internetowego, polegająca na automatycznym dopasowaniu się struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana witryna, powinien w szybkim czasie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez problemu odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych usprawnień, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ryki

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, mobilne i przejrzyste witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia skomplikowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Prosimy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie, by sprecyzować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde jedno zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży i specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny www kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje życzenie możemy także zaprogramować witrynę www w wersji bez edycji CSM. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w wyszukiwarkach oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty a także funkcjonalny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ryki

Wizytówka strony w internecie posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im poprawną pracę, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to możemy zapewnić wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ryki

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo istotnym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Proponujemy również nieodpłatny, rzetelny audyt strony www już istniejącej, ułatwiający zidentyfikować wszystkie niepoprawności mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności przystępujemy do właściwych rozwiązań, aby wasza strona internetowa działała skutecznie. Duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Nie zapomnij! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich artykułów, wspomagające właściwe zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Ryki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo stworzona strona www wyróżni Twoją działalność na tle konkurencji i spowoduje odniesienie sukcesu w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki powinna spełniać dana strona internetowa i rzeszy kontrahentów, do których pragniemy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają wartość portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Struktura oraz koloryzacja zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę i odpowiednią optymalizację witryny internetowej, co w zupełności spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By podążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, żeby ich strony www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Gdy masz do dyspozycji już własną witrynę i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja witryna przestaje funkcjonować bezawaryjnie, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowego i świeżego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony www oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać świetnie zrobioną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, aby całość non stop sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę www odnośnie do zmiany szaty wizualnej, rozłożenia i użyteczności. Niezwłocznie zrealizujemy różne naprawy, zapewniając na końcu kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga