Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Ustrzyki Dolne

Obszar usług: Ustrzyki Dolne, Czarna, Lutowiska.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w Google. Skorzystaj z naszych metod, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza oferta była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu omawiana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się expressowo w Google ponieważ są projektowane fachowo oraz zgłaszane zaraz po skończeniu portalu do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas praca jest w każdym calu przystosowana do obszaru biznesu oraz grupy finalnej, pod jaką jest opracowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To owocna kompozycja wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ustrzyki Dolne

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości portale. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa czynników. Podstawowe z nich rozpisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego można skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni wymagania zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie ważną z punktu widzenia wyszukiwarek. Umiejętnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy też bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity pod postacią: większych wyświetleń, zgromadzeniu kolejnych partnerów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ustrzyki Dolne

Czy posiadasz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wziąć pod lupę gdzie leży powód takiej sytuacji. W zakres działania naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele lepiej wykonać portal www od początku oszczędzając czas i środki pieniężne. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza strona www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja portalu może okazać się niekorzystna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www ważna jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej sprawność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ustrzyki Dolne

Filarem efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już w początkowym etapie ich tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości zbędnych środków. Dość często klienci zgłaszają się z problemami słabej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania strony, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby podciągnąć jej kondycję oraz widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z istotnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem strategicznych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Sprawdź to!Strony www Ustrzyki Dolne

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania portalu www warto w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w obsłudze. Klienci, jak też sami wykonawcy, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej strony www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć trudności z określeniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy poza tym przywiązują uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji witryny www, ale również i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. Jeżeli masz odczucie, że Państwa strona nie działa prawidłowo, to przyszedł właściwy moment, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla was usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przejść do działania. Często potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Mądrze jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga