Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Słupsk

Obszar usług: Słupsk, Ustka, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kępice, Kobylnica, Potęgowo, Smołdzino.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza propozycja była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu struktury strony w taki sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce gdyż są wdrażane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie dobrana do zakresu branży i grupy końcowej, pod jaką jest przygotowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Słupsk

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości portale. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa czynników. Te najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni wymogi odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szalenie ważną z punktu widzenia Google. Sumiennie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane profity pod postacią: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu więcej partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Słupsk

Czy posiadasz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się dokonać analizy gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W obszar naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele lepiej zaprojektować stronę www od podstaw przyoszczędzając czas i pieniądze. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza witryna www po prostu się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego też świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja portalu www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy zatem do kontaktu z nami celem ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy strony www ważna jest także obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Słupsk

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już we wczesnej fazie ich tworzenia, aby uniknąć na przyszłość następnych kosztów. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją portalu www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się uczynić aby uefektywnić jej kondycję i widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z decydujących czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Słupsk

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania strony www należy w szczególności zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytecznością. Klienci, a ponadto wykonawcy, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów istotną rzeczą jest skupienie się na oprawie witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć trudności z ustaleniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy do tego zwracają uwagę na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji strony, ale także i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. A więc w przypadku gdy odnosisz wrażenie, że Twoja witryna nie działa prawidłowo, to nadszedł zasadny moment, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu zabrać się za działania. Często konieczna jest modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Bardzo dobrze jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga