Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Warszawa

Obszar usług: Warszawa, Żoliborz, Wola, Włochy, Wilanów, Wesoła, Wawer, Ursynów, Ursus, Targówek, Śródmieście, Rembertów, Praga-Północ, Praga-Południe, Ochota, Mokotów, Bielany, Białołęka, Bemowo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe są nie tylko wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwis www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to by nasza oferta była stale aktualizowana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży Państwo są oraz jakie są Państwa życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) - technika projektowania strony polegająca na ułożeniu jej elementów w taki sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb klienta. Funkcjonalność uzgadniana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po oddaniu przystosowana jest już do dalszego swobodnego jej pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonane solidnie oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu usługi do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest w każdym calu dobrana do niuansów branży i grupy docelowej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To efektywna mieszanka wiedzy, jaką chcemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Warszawa

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości strony www. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od wielu czynników. Te najważniejsze z nich są wymienione w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego oszacowania kosztu stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni warunki poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle istotną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Poprawnie wykonana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy też bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe korzyści w postaci: wyświetleń, przyciągnięciu nowych klientów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Warszawa

Czy posiadasz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się ustalić gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W skład naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze się opłaca. Czasami lepiej wykonać witrynę od nowa zaoszczędzając czas oraz pieniądze. Wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Często jednak bywa tak, że nasza www po prostu się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja strony www może okazać się nieopłacalna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy strony istotna jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Warszawa

Podstawą efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już na wczesnym etapie ich tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości dodatkowych kosztów. Dość często klienci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacji witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby poprawić jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, a jedocześnie jednym z najważniejszych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to seo copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod seo. Piszemy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych istotnych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, czyli sprawdzona metoda wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu. Sprawdź to!Strony www Warszawa

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony internetowej należy szczególnie wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem, a użytecznością strony. Klienci, jak również sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną sprawą jest skupienie się na wyglądzie strony. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć problemu z określeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy dodatkowo koncentrują się na poprawności wykonania od strony kodu, by dana strona pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by stworzone przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych kompetencji. Jeśli odnosisz wrażenie, że Twoja witryna nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł odpowiedni czas, by się do nas zgłosić. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu wizualnego, technicznego, optymalizacji zawartości treści i widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przejść do działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Często zachodzi potrzeba, by dokonać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Dobrze jest też czasem wykonać aktualizację systemu i wtyczek w CMS oraz zrobić kopię witryny. Jeżeli strona już znajduje się na wysokiej pozycji Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga