Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Bochnia

Obszar usług: Bochnia, Drwinia, Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Trzciana, Żegocina.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza usługa była stale dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po skończeniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po uruchomieniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas strona jest we wszelkim aspekcie dostosowana do obszaru działalności i grupy końcowej, dla której jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna mieszanka wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bochnia

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości strony. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu aspektów. Najważniejsze z nich wymienione są w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego i bardziej doprecyzowanego podania wartości stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, wypełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Solidnie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy także bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity pod postacią: większych wyświetleń, zgromadzeniu dodatkowych partnerów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bochnia

Czy dysponujesz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się ustalić gdzie leży powód niepowodzenia. W zakres naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie lepiej zrobić witrynę od podstaw zaoszczędzając czas i fundusze. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Często bywa jednak tak, że nasza witryna www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego też świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa portalu może okazać się niekorzystna. Zachęcamy do kontaktu z z naszą agencją w celu ustalenia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy portalu znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bochnia

Warunkiem efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już na wczesnym etapie ich projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości kolejnych środków. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją witryny www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby podnieść jej kondycję i pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści i artykuły wykorzystując kombinację istotnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Bochnia

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny www warto w szczególności wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem graficznym, a wygodą użytkowania. Klienci, jak również sami wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci do tego koncentrują się na rzetelność wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji witryny www, ale także i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. A więc gdy masz odczucie, że Twoja witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł stosowny okres, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wyszukiwarkach. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa rozpocząć działania. Często bywa tak że konieczny jest generalny remont, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Do tego okresowo zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga