FAQ

Lista najczęściej zadawanych pytań FAQ

Jaki jest koszt stworzenia strony www?

Koszt wykonania strony internetowej uzależniony jest od wielu czynników m.in. od ilości zakładek ich funkcjonalności, wszelkich mechanizmów, które mają być użyte w serwisie oraz innych istotnych dla nas informacji. Aby precyzyjniej wycenić projekt zachęcamy do skorzystania z naszego darmowego, niezobowiązującego do niczego formularza wyceny. Na podstawie wysłanego formularza będziemy w stanie precyzyjne określić zarówno koszt oraz termin wykonania strony www.

Ile trwa stworzenie strony internetowej?

Przybliżony, średni czas na wykonanie usługi to 14 dni od ustalenia wszelkich niezbędnych informacji. Jednak w tym przypadku podobnie jak z ceną, aby ustalić precyzyjnie czas wykonania usługi musimy zapoznać się ze wszystkimi szczegółami projektu. Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia umówionego terminu wykonania z przyczyn losowych.

Czy mogę wdrożyć własny projekt graficzny?

Tak. Potrzebujemy wówczas grafikę w formacie, najlepiej PSD. Oraz wszelkie wskazówki dotyczące projektu graficznego. Cena w tym przypadku zostanie odpowiednio obniżona.

W jakiej technologii tworzona jest strona?

Tworzymy standardowe tradycyjne strony internetowe oraz strony www w technologii AMP. W celu bliższych informacji i różnic wynikających z obydwu technologii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ile czasu trwa wycena strony?

Projekty stron www staramy się wyceniać niemalże od ręki. Jednak bywają przypadki nad którymi trzeba pochylić się troszkę dłużej, aby dokładnie przeanalizować projekt oraz czas i cenę jego wykonania. Zwykle nie trwa to dłużej niż 1–2 dni od zgłoszenia.

Czy otrzymam fakturę VAT za wykonaną usługę?

Tak, do ustalonej ceny za usługę należy doliczyć podatek VAT + 23%.