Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Dąbrowa Górnicza

Obszar usług: Dąbrowa Górnicza.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obszarze. Nasze nowoczesne strony www wypełniają zasady wyznaczane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im bardzo dobrą pozycję w Google.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie biznesy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie strategię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Poza tym, dzięki internetowi, jest duża szansa zdobyć o sporo więcej klientów naszych produktów i usług.


Już dziś powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Zwiększenie widoczności w sieci pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji działającą stronę internetową tak, by była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron www, polegająca na automatycznym dostosowaniu się grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien w szybkim czasie rozpoznać się w jej budowie, oraz bez kłopotu znaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu takie usprawnienie portalu, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na poszczególne frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych informacji i zmian, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć klientów, na pewno potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do przyrostu Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Dąbrowa Górnicza

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, responsywne i czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary rozbudowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Polecamy również skorzystać z naszego formularza wyceny strony www, dostępnym na naszej stronie www, by obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde przez nas zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży i charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie również zaprogramować witrynę www w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wyszukiwarkach oraz znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, czytelny oraz użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Dąbrowa Górnicza

Witryna internetowa ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im poprawną pracę, potrzebna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Dąbrowa Górnicza

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie niezbędnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Oferujemy także nieodpłatny, solidny audyt strony www już istniejącej, pozwalający wyszukać wszelakie błędy mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. Następnie przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Państwa witryna www działała skutecznie. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na stronę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych tekstów, wspomagające bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Dąbrowa Górnicza

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji oraz przyczyni się do lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna pełnić dana witryna www i rzeszy odbiorców, do których oczekujemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie www, aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają zalety estetyczne witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i oryginalne. Stawiamy na prostotę i profesjonalną optymalizację witryny, co całkiem spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By podążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, by ich strony www były w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Gdy posiadasz już własną stronę oraz zaczynasz stwierdzać, że Twoja witryna www przestaje pracować należycie, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wykwalifikowanie naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne rozumiesz, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę www. Ważna jest też odpowiednia obsługa, aby całość wciąż sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany szaty graficznej, rozmieszczenia i łatwości w użyciu. Bez wahania przeprowadzimy wszystkie naprawy, gwarantując finalnie całościową optymalizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga