Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Starachowice

Obszar usług: Starachowice, Brody, Mirzec, Pawłów, Wąchock.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była nieustannie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez względu na to, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w początkowym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wykonywane solidnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas witryna jest w każdym calu przystosowana do gałęzi branży oraz grupy finalnej, pod jaką jest przygotowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami tajemnic. To owocna kompozycja wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Starachowice

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości wizytówki stron www. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy czynników. Te podstawowe z nich wymieniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego podania ceny wykonania strony www. Portale, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle ważną z punktu widzenia wyszukiwarek. Rzetelnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy również bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane profity w postaci: wyświetleń, pozyskaniu większej ilości klientów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Starachowice

Czy masz już własną stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się zdiagnozować gdzie jest przyczyna problemu. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele lepiej zaprojektować witrynę od nowa oszczędzając czas i środki. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza witryna www tylko się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego dodatkowo świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa portalu może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy portalu www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Starachowice

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już we wczesnym etapie ich projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości dodatkowych wydatków. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby ulepszyć jej kondycję i widoczność w Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z ważnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Wypróbuj to!Strony www Starachowice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania witryny warto w szczególności zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej stroną wizualną, a wygodą użytkowania. Klienci, jak też projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć problemu z ustaleniem czego dotyczy strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci dodatkowo skupiają się na solidność wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji witryny, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc jeśli masz odczucie, że Twoja witryna www nie działa prawidłowo, to przyszedł dogodny okres, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania Google. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przejść do działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego ciągle zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy treści. Dobrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga