Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Płock

Obszar usług: Płock, Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Drobin, Gąbin, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara Biała, Staroźreby, Wyszogród.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza usługa była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po skończeniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się expressowo w wyszukiwarce Google ponieważ są projektowane solidnie i zgłaszane tuż po ukończeniu usługi do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona internetowa jest w każdym aspekcie dobrana do sektora działalności oraz grupy końcowej, pod jaką jest przygotowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To owocna kombinacja wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Płock

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo czynników. Te najważniejsze z nich wymienione są w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania ceny wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle ważną z punktu widzenia wyszukiwarek. Starannie wykonana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy również bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe profity w postaci: wyświetleń, pozyskaniu większej ilości partnerów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Płock

Czy masz już swą stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wyjaśnić gdzie jest powód niepowodzenia. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zrobić stronę www od zera oszczędzając czas oraz finanse. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza strona tylko się zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego też proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja witryny może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy portalu www ważna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Płock

Podstawą efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już na wczesnym etapie ich tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych kosztów. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się uczynić aby poprawić jej kondycję oraz pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści i artykuły wykorzystując kombinację istotnych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Płock

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu portalu warto szczególnie wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, a także wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na oprawie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć problemów z ustaleniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci do tego skupiają się na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji portalu, lecz i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc gdy masz odczucie, że Twoja strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł odpowiedni okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla was bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji rozpocząć działania. Nierzadko potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w sieci i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego regularnie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Racjonalnie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga