Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Tomaszów Mazowiecki

Obszar usług: Tomaszów Mazowiecki, Będków, Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Ujazd, Żelechlinek.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Skorzystaj z naszych metod, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza usługa była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na ułożeniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność strony ustalana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce ponieważ są projektowane fachowo oraz zgłaszane tuż po ukończeniu portalu do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do niuansów działalności oraz grupy docelowej, dla jakiej jest tworzona. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To owocna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Tomaszów Mazowiecki

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości portale. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu aspektów. Te najistotniejsze z nich opracowaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego wyliczenia wartości stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni założenia odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą niesłychanie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Solidnie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy zarówno bez wersji z edycją treści. Po skończeniu pracy dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa nowe korzyści pod postacią: wyświetleń strony, przyciągnięciu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Tomaszów Mazowiecki

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się wskazać gdzie jest powód niepowodzenia. W skład naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami znacznie lepiej zrobić portal www od nowa zaoszczędzając czas oraz środki finansowe. Praktycznie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza strona www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, toteż proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa strony może okazać się niekorzystna. Zapraszamy więc do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy witryny www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej sprawność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Tomaszów Mazowiecki

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już na wczesnym etapie jej tworzenia, aby uniknąć w przyszłości następnych kosztów. Często kontrahenci kontaktują się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby usprawnić jej kondycję oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Wypróbuj to!Strony www Tomaszów Mazowiecki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w obsłudze. Klienci, a ponadto sami projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą sprawą jest skupienie się na oprawie portalu www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć problemów z zauważeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci poza tym przywiązują uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji portalu, ale także i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych usług. A więc w przypadku kiedy odnosisz przeczucie, że Państwa witryna www nie działa prawidłowo, to przyszedł zasadny okres, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji wziąć się do działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem już mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Nieustannie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Stosownie jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga