Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ kujawsko-pomorskie

Obszar usług: Kujawy, kujawsko-pomorskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza propozycja była nieustannie odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się dobrze na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są projektowane profesjonalnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu projektu do indeksu Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas strona jest w każdym aspekcie dobrana do sfery działalności oraz grupy docelowej, dla której jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
kujawsko-pomorskie

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości strony. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od masy aspektów. Najważniejsze z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej szczegółowego podania ceny wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Poprawnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy zarówno bez wersji CMS. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe korzyści pod postacią: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu nowych partnerów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
kujawsko-pomorskie

Czy masz już własną stronę www, której to użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się ustalić gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W obszar naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować witrynę od zera zaoszczędzając czas i finanse. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza www po prostu się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego również proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja stron www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy www ważna jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej użytkowość i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z nami celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
kujawsko-pomorskie

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już na samym początku jej projektowania, aby zapobiec na przyszłość zbędnych środków pieniężnych. Niejednokrotnie klienci kontaktują się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby poprawić jej kondycję oraz widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z najistotniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację istotnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www kujawsko-pomorskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony www warto szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną graficzną, a używalnością. Kontrahenci, a również sami wykonawcy, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową sprawą jest skupienie się na oprawie projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć trudności z zauważeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto skupiają się na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji strony www, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. A więc w wypadku kiedy odnosisz odczucie, że Twoja strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł odpowiedni moment, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla was nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przystąpić do działania. Często jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Stale zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Mądrze jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga