Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ mazowieckie

Obszar usług: Mazowsze, mazowieckie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza propozycja była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na ułożeniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się dobrze na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony ustalana jest już w początkowym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po ukończeniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po skończeniu usługi do indeksacji Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas praca jest we wszelkim aspekcie dobrana do niuansów działalności i grupy docelowej, dla której jest tworzona. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
mazowieckie

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości strony. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Najważniejsze z nich opracowaliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu prostszego i bardziej szczegółowego wyliczenia ceny wykonania strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezmiernie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Prawidłowo zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy zarówno bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści pod postacią: wyświetleń, pozyskaniu więcej kontrahentów oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
mazowieckie

Czy masz już swoją stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z nami, a postaramy się wskazać gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa oraz nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie o wiele prościej zrobić witrynę www od zera zaoszczędzając czas i finanse. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza witryna www po prostu się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego również świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryn może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy www ważna jest też obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
mazowieckie

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już na samym początku ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość dodatkowych nakładów pieniężnych. Bardzo często klienci zgłaszają się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją witryny www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby usprawnić jej kondycję oraz widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www mazowieckie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony należy przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem portalu, a użytkowością. Klienci, a również projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć problemów z ustaleniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy oprócz tego przywiązują uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji witryny www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych kompetencji. Gdy masz przeczucie, że Państwa witryna nie działa prawidłowo, to przyszedł zasadny moment, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Często bywa tak że konieczny jest generalny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Stale zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy tekstu. Mądrze jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga