Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Bełchatów

Obszar usług: Bełchatów, Drużbice, Kleszczów, Kluki, Rusiec, Szczerców, Zelów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obrębie. Nasze nowoczesne strony www wypełniają standardy stawiane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im dobrą pozycję z pośród konkurencji.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie pogląd na funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa zdobyć o wiele więcej klientów naszych produktów bądź usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Wzrost widoczności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy gotową witrynę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony internetowej, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana witryna, powinien naturalnie rozpoznać się w jej budowie, oraz bez kłopotów odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu takie usprawnienie witryny www, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na określone frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać klientów, potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu w prostej lini doprowadzi do wzrostu kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bełchatów

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje efektywne, responsywne i przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Prosimy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, dostępnym na naszej stronie www, aby obliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde jedno zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży oraz charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta możemy również zaprogramować stronę internetową w wersji systemu CMS. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą zaindeksowania strony w wyszukiwarkach oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem praktyczny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bełchatów

Wizytówka strony w sieci ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im sprawną pracę, potrzebna jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy profesjonalny nieodpłatny audyt Twojej strony www, a następnie zaproponujemy optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bełchatów

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie projektowania strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Wykonujemy również w 100% darmowy, dobry audyt strony www która już działa, ułatwiający odszukać wszystkie błędy które odwzorowują na jej złą indeksację w wyszukiwarce. Następnie możemy przejść do optymalnych rozwiązań, tak aby Twoja strona internetowa pracowała idealnie. Spory nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Nie zapomnij! Płacisz tylko raz za artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych tekstów, budujących poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Bełchatów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę w odniesieniu do konkurencji oraz doprowadzi do lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana strona internetowa oraz grona użytkowników, do których spodziewamy się dotrzeć. Kolejnie określamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie www, by były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał konkretne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają walory estetyczne strony, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz koloryzacja zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Stawiamy na prostotę i prawidłową optymalizację witryny internetowej, co całkiem spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, ażeby ich strony www wyróżniały się w pełni sprawnie działającym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz już własną witrynę internetową i zaczynasz spostrzegać, że Twoja strona internetowa przestaje pracować jak należy, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej oraz doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową stronę www. Ważna jest też profesjonalna obsługa, by całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę pod kątem zmiany szaty wizualnej, struktury i funkcjonalności. Niezwłocznie przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując na końcu całościową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga