Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Nowy Dwór Gdański

Obszar usług: Nowy Dwór Gdański, Krynica Morska, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza propozycja była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane poprawnie i zgłaszane zaraz po skończeniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas strona internetowa jest we wszelkim calu przystosowana do specjalizacji biznesu i grupy finalnej, pod jaką jest tworzona. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kompozycja wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowy Dwór Gdański

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości strony. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Te podstawowe z nich wymienione są w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia ceny wykonania strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Dobrze zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy także bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści pod postacią: wyświetleń, sprowadzeniu nowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowy Dwór Gdański

Czy posiadasz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wgłębić się gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zrobić stronę www od podstaw zaoszczędzając czas oraz pieniądze. Niemal wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Ogólnie jest jednak tak, że nasza witryna najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, toteż świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu może okazać się niekorzystna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy witryny istotna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej wydajność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowy Dwór Gdański

Filarem efektu widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w początkowym etapie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości późniejszych nakładów pieniężnych. Dosyć często klienci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją portalu www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby podnieść jej kondycję i widoczność w wynikach Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z fundamentalnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem zasadniczych wyrazów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www Nowy Dwór Gdański

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania portalu www warto w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem, a użytecznością. Kontrahenci, a także wykonawcy, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie portalu www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć kłopotu z ustaleniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy dodatkowo koncentrują się na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji www, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszej oferty. A więc kiedy odnosisz przeczucie, że Państwa strona www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł odpowiedni czas, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wyszukiwarkach. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zacząć działania. Nierzadko jednak konieczny jest generalny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły systematycznie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Rozsądnie jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga