Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Głubczyce

Obszar usług: Głubczyce, Kietrz, Branice, Baborów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza oferta była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w Google ponieważ są projektowane fachowo i zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas witryna internetowa jest w każdym calu dobrana do sektora biznesu oraz grupy końcowej, dla której jest przygotowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To owocna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Głubczyce

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości wizytówki stron www. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od masy czynników. Te najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia ceny stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, wypełniają w pełni warunki poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarek. Poprawnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy także bez wersji edytowalnej. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane profity pod postacią: większych wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowych partnerów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Głubczyce

Czy posiadasz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wgłębić się gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze jest warta. Czasami znacznie prościej zaprojektować witrynę www od nowa przyoszczędzając czas i środki finansowe. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, iż nasza www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej modernizacji, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja portalu może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy strony znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Głubczyce

Warunkiem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już w początkowej fazie ich projektowania, tak aby zapobiec na przyszłość dodatkowych środków pieniężnych. Dość często klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby ulepszyć jej kondycję i pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z podstawowych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Głubczyce

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania witryny należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem graficznym, a używalnością. Klienci, jak również projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy poza tym zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji portalu, ale również i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc w przypadku kiedy odnosisz przeczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł stosowny okres, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przejść do działania. Czasem potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły ciągle zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy treści. Skutecznie jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga