Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ małopolskie

Obszar usług: Małopolska, małopolskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już w pierwszym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce gdyż są wykonywane poprawnie i zgłaszane zaraz po wykonaniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas witryna jest we wszelkim calu dobrana do sektora branży oraz grupy docelowej, dla której jest tworzona. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
małopolskie

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości wizytówki stron www. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od masy czynników. Podstawowe z nich opracowaliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia wartości stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą zasadniczo znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Prawidłowo wykonana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy zarówno bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane profity w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
małopolskie

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy zorientować się gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze ma sens. Czasami znacznie lepiej wykonać witrynę www od zera zaoszczędzając czas i fundusze. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza strona po prostu się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, toteż proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja stron www może okazać się nieopłacalna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy strony www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej użytkowość i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
małopolskie

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już na samym początku ich tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości powtórnych wydatków. Wielokrotnie klienci kontaktują się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach Wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby podciągnąć jej kondycję i widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z decydujących aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem istotnych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www małopolskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania strony internetowej należy w szczególności wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a użytecznością. Kontrahenci, a także sami wykonawcy, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć trudności z zauważeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy do tego koncentrują się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji portalu, ale również i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc w wypadku gdy masz wrażenie, że Państwa strona www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł dobry okres, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla was nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu podjąć działania. Często potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego regularnie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy treści. Bardzo dobrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga