Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Czarnków

Obszar usług: Czarnków, Drawsko, Krzyż Wielkopolski, Lubasz, Połajewo, Trzcianka, Wieleń.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza oferta była stale dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po oddaniu dostosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w Google gdyż są wykonywane poprawnie i zgłaszane zaraz po ukończeniu projektu do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona jest w każdym aspekcie przystosowana do specjalizacji branży oraz grupy finalnej, dla której jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Czarnków

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości strony. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy aspektów. Te najważniejsze z nich wypisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego obliczenia kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni założenia wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezmiernie ważną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Przemyślanie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy zarówno bez wersji CMS. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane profity pod postacią: odsłon strony, sprowadzeniu większej ilości klientów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Czarnków

Czy użytkujesz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wziąć pod lupę gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zaprojektować witrynę www od nowa zaoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Wszystko zależy od jej wykonania. Często jest jednak tak, iż nasza witryna tylko się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja portalu może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy witryny znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Czarnków

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już w pierwszej fazie ich tworzenia, aby uniknąć na przyszłość kolejnych wydatków. Dość często klienci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby usprawnić jej kondycję i widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z podstawowych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści i artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Czarnków

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony www warto w szczególności wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytkowością. Kontrahenci, ale również sami projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci do tego zwracają uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji witryny www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych kompetencji. Jeżeli odnosisz wrażenie, że Twoja witryna nie działa prawidłowo, to nadszedł dobry okres, by się do nas zgłosić. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji rozpocząć działania. Często jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły ciągle zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy tekstu. Stosownie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga