Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Ruda Śląska

Obszar usług: Ruda Śląska.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają zasady nakładane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie metody funkcjonowanie wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Poza tym, poprzez działalność w sieci, można zdobyć o dużo więcej odbiorców naszych produktów a także usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Zwiększenie widoczności w sieci pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą już witrynę tak, by była wizytówką firmy w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny internetowej, polegająca na automatycznym ułożeniu struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana witryna, powinien automatycznie spostrzec się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszych trudności wyszukiwać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu odpowiednie usprawnienie strony internetowej, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na poszczególne frazy a także wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych informacji i zmian, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać kontrahentów, potrzebujesz więcej niż jedynie dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ruda Śląska

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, responsywne i przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia rozbudowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Warto również skorzystać z formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby wyliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde przez nas zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży i specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta jesteśmy w stanie także zaprogramować witrynę www w wersji systemu edycji. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem indeksacji strony w wynikach Google oraz wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, estetyczny oraz użyteczny serwis www dostosowany do branży Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ruda Śląska

Strona www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby poszerzyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na odpowiednim poziomie widoczności a także zagwarantować im poprawną pracę, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy solidny w pełni darmowy audyt waszej witryny internetowej, a następnie możemy zaoferować najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ruda Śląska

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na początkowym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Wykonujemy także bezpłatny, solidny audyt strony www która już działa, ułatwiający wyszukać wszystkie błędy które wpływają na jej słabą indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności przechodzimy do właściwych rozwiązań, tak by Twoja strona internetowa pracowała skutecznie. Także duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w mocne frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych treści, budujących bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Ruda Śląska

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio utworzona strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji oraz doprowadzi do sukcesu w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi pełnić dana strona www oraz grona kontrahentów, do których chcielibyśmy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie internetowej, aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą wartość witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Struktura oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz należytą optymalizację witryny, co doskonale spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, aby ich witryny www były w pełni funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od kiedy dysponujesz już swoją witrynę i zaczynasz dostrzegać, że Twoja strona przestaje funkcjonować jak należy, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny www oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy mieć znakomicie stworzoną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, by całość non stop sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w całości dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę www w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, formy i funkcjonalności. Bez wahania przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga