Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Białystok

Obszar usług: Białystok, Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Gródek, Juchnowiec Kościelny, Łapy, Michałowo, Poświętne, Supraśl, Suraż, Turośń Kościelna, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Zawady.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy solidne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza propozycja była stale udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonywane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po skończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas witryna internetowa jest w każdym calu dostosowana do sfery branży oraz grupy docelowej, dla jakiej jest opracowywana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Białystok

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości portale. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od masy czynników. Te podstawowe z nich wypisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, wypełniają w pełni zasady zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie istotną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie stworzona i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy także bez wersji edycją treści strony. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity pod postacią: wyświetleń strony, przyciągnięciu kolejnych partnerów biznesowych oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Białystok

Czy użytkujesz już własną stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy zdiagnozować gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W obszar naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania i nie zawsze jest sensowna. Czasami znacznie prościej zaprojektować portal www od początku przyoszczędzając czas oraz fundusze. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Często jest jednak tak, iż nasza strona zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy więc do kontaktu z nami w celu ustalenia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony www ważna jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej sprawność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Białystok

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już w początkowej fazie jej projektowania, aby uniknąć w przyszłości zbędnych wydatków. Dosyć często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby poprawić jej efektywność i widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z najważniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem zasadniczych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www Białystok

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania witryny należy w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej stroną graficzną, a używalnością. Klienci, ale również wykonawcy, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej strony www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć problemu z określeniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy oprócz tego zwracają uwagę na solidność wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji portalu, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. Jeśli masz odczucie, że Państwa witryna nie działa właściwie, to przyszedł stosowny moment, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was wziąć się do działania. Nierzadko jednak konieczna jest modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły okresowo zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy tekstu. Stosownie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga