Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Jawor

Obszar usług: Jawor, Bolków, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Wądroże Wielkie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym wymiarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im bardzo dobrą pozycję wśród konkurencji.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie filozofię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Ponadto, przy pomocy internetu, jest duża szansa zdobyć o sporo więcej interesantów naszych towarów lub usług.


Już od dziś powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej działalności. Podniesienie widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już witrynę www tak, by była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na przejrzystą strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny internetowej, polegająca na samoistnym dostosowaniu się grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotów odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu takie uskutecznienie strony internetowej, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na określone frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych modyfikacji, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozleklamujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do wzrostu ilości kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Jawor

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, responsywne i przejrzyste witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary rozbudowania projektu, co wpływa na ilość, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Sugerujemy również skorzystać z formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie www, by sprecyzować od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dostosowany do danej branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny kolejnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie także zakodować stronę w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem indeksacji strony w Google oraz ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, czytelny oraz praktyczny serwis www odpowiednio dopasowany do zakresu Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Jawor

Wizytówka strony w internecie ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny www na najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im poprawną pracę, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to z wielką chęcia zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Jawor

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezmiernie niezbędnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Oferujemy również całkowicie darmowy, dokładny audyt strony www która już działa, umożliwiający wybadać wszelakie błędy które odwzorowują na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie przystępujemy do optymalnych rozwiązań, aby wasza strona internetowa działała idealnie. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, poczym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych treści, wspomagające dobre zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Jawor

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Twoją działalność w odniesieniu do konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana strona www oraz grupy użytkowników, do których przewidujemy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www, tak aby były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał precyzyjne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie wzmacniają atrakcyjność strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i profesjonalną optymalizację www, co w zupełności spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby tylko ich witryny www wyróżniały się w pełni bezawaryjnym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już swoją witryną www oraz zaczynasz stwierdzać, że Twoja strona www przestaje funkcjonować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www innowacyjnego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony www i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać doskonale wykonaną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, by całość non stop sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Kiedy zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę www pod kątem zmiany szaty wizualnej, budowy i użyteczności. Błyskawicznie przeprowadzimy różne naprawy, zapewniając na końcu całościową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga