Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Łosice

Obszar usług: Łosice, Huszlew, Olszanka, Platerów, Sarnaki, Stara Kornica.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www wypełniają standardy nakładane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie metody działania wielu podmiotów konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, poprzez działalność w sieci, można pozyskać o wiele więcej odbiorców naszych produktów oraz usług.


Już dziś zatroszcz się o to, by wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Podniesienie widoczności w internecie pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą już witrynę tak, by była wizytówką Twojej działalności w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien momentalnie rozpoznać się w jej budowie, i bez kłopotu wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na określone frazy oraz wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych usprawnień, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć klientów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do przyrostu konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Łosice

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje szybkie, responsywne oraz czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru skomplikowania usługi, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Warto także skorzystać z formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie, by oszacować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde jedno zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta możemy również zbudować witrynę w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w Google oraz niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, schludny a również funkcjonalny serwis www dopasowany do branży Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Łosice

Wizytówka strony w sieci ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na optymalnym poziomie widoczności i zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy profesjonalny nieodpłatny audyt waszej strony www, oraz zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Łosice

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo koniecznym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już w początkowym etapie projektowania strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Oferujemy także całkowicie darmowy, profesjonalny audyt strony www która już istnieje, ułatwiający odnaleźć wszystkie niepoprawności mające wpływ na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. W dalszej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, by Państwa witryna internetowa działała idealnie. Duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Co istotne! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych treści, wspomagające extra zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www Łosice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie utworzona strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia polepszenia efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki ma pełnić dana witryna www i grona użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. Następnie określamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał precyzyjne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają zalety estetyczne portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Układ i kolorystyka zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz prawidłową optymalizację www, co w każdym calu spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nie zostać w tyle za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, żeby tylko ich strony internetowe były w pełni sprawnie działającym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną witryną www oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja strona www przestaje działać dobrze, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny i zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, by wszystko wciąż sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę odnośnie do zmiany szaty wizualnej, całokształtu i użyteczności. Ekspresowo dokonamy różne naprawy, gwarantując w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga