Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Milicz

Obszar usług: Milicz, Krośnice, Cieszków.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www spełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe koniecznie potrzebne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe firmy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie metody działania wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Dodatkowo, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa osiągnąć o dużo więcej odbiorców naszych towarów bądź usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Podniesienie widoczności w internecie pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy gotową stronę internetową tak, aby była wizytówką działalności w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia stron internetowych, polegająca na automatycznym dopasowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien szybko zorientować się w jej budowie, oraz bez najmniejszych kłopotów odczytać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie portalu, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy a także wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć klientów, z pewnością potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz fachowej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą rozleklamujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu ilości konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Milicz

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje szybkie, mobilne oraz przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia rozbudowania usługi, i co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Prosimy także skorzystać z formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie, aby wyliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w wynikach Google i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem praktyczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Milicz

Witryna ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na optymalnym poziomie widoczności i zapewnić im sprawną pracę, potrzebna jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości czy umiejętności, to z wielką chęcia zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Milicz

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezmiernie istotnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Oferujemy także całkowicie darmowy, profesjonalny audyt strony www funkcjonującej, umożliwiający znaleźć wszystkie niepoprawności które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. Następnie przechodzimy do optymalnych rozwiązań, tak aby Twoja witryna funkcjonowała poprawnie. Również duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na witrynę jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Pamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych treści, budujących dobre zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Milicz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie stworzona strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji oraz sprawi odniesienie znacznych efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona oraz rzeszy użytkowników, do których spodziewamy się dotrzeć. Po czym ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie, aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie wzmacniają zalety estetyczne witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Struktura i koloryzacja zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz profesjonalną optymalizację strony, co w zupełności spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, by ich witryny www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem marketingowym. Od kiedy dysponujesz już własną stronę internetową i zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja witryna www przestaje działać dobrze, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony internetowej i zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową stronę www. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, aby wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, formy i właściwości. Błyskawicznie dokonamy wszelkie naprawy, gwarantując docelowo całościową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga