Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Łańcut

Obszar usług: Łańcut, Białobrzegi, Czarna, Markowa, Rakszawa, Żołynia.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają standardy stawiane przez wyszukiwarki, co zapewnia im dobrą pozycję w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie filozofię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa pozyskać o sporo więcej odbiorców naszych produktów oraz usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o firmie. Wzrost aktywności w internecie pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy działającą witrynę tak, aby była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia strony internetowej, polegająca na automatycznym ułożeniu struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana witryna, powinien szybko spostrzec się w jej konstrukcji, oraz bez problemu odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu takie usprawnienie witryny, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na zdefiniowane frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrych produktów oraz fachowej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej i wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Łańcut

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, mobilne oraz czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary rozbudowania zlecenia, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Polecamy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby obliczyć o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie także zbudować witrynę w wersji systemu edycji treści CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarce Google i niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, czytelny a także praktyczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Łańcut

Wizytówka strony w internecie posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny na optymalnym poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny nieodpłatny audyt Państwa strony internetowej, a kolejnie możemy zaproponować jak najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Łańcut

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo istotnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Proponujemy również zupełnie bezpłatny, dobry audyt strony www która już istnieje, umożliwiający odnaleźć wszystkie nieprawidłowości które odwzorowują na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Następnie możemy przejść do optymalnych rozwiązań, tak by Twoja witryna internetowa była skuteczna. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na witrynę jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich treści, budujących poprawne zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Łańcut

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie wykonana strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia polepszenia efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana witryna www oraz grona klientów, do których przewidujemy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie www, aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają walory estetyczne strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez nas strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę i należytą optymalizację strony internetowej, co w zupełności spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, by ich witryny www wyróżniały się w pełni oryginalnym narzędziem marketingowym. Gdy posiadasz już swoją stronę www oraz zaczynasz stwierdzać, że Twoja strona przestaje funkcjonować jak należy, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny www i doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej fachowa obsługa, aby wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę www w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, budowy i łatwości w użyciu. Niezwłocznie zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo kompleksową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga