Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Ostrów Mazowiecka

Obszar usług: Ostrów Mazowiecka, Andrzejewo, Boguty-Pianki, Brok, Małkinia Górna, Nur, Stary Lubotyń, Szulborze Wielkie, Wąsewo, Zaręby Kościelne.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była systematycznie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w wyszukiwarce ponieważ są projektowane solidnie oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest w każdym calu przystosowana do sfery biznesu oraz grupy docelowej, dla jakiej jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ostrów Mazowiecka

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości strony. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu aspektów. Te najważniejsze z nich opracowaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego oszacowania ceny stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezmiernie ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie wykonana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy również bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści w postaci: większych wyświetleń, przyciągnięciu więcej partnerów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ostrów Mazowiecka

Czy masz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy dokonać analizy gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W skład naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie znacznie prościej zaprojektować witrynę od nowa przyoszczędzając czas oraz finanse. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, że nasza strona po prostu się zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego dodatkowo oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy witryny znacząca jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ostrów Mazowiecka

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już na samym początku ich projektowania, aby uniknąć w przyszłości zbędnych wydatków. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby usprawnić jej efektywność oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z kluczowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację ważnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Ostrów Mazowiecka

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania portalu warto przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej stroną graficzną, a użytecznością. Klienci, jak również wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie strony. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy dodatkowo przywiązują uwagę na solidność wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji portalu www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszej oferty. A więc w wypadku gdy odnosisz wrażenie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł stosowny czas, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla Państwa nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Często potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły regularnie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy treści. Racjonalnie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga