Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ świętokrzyskie

Obszar usług: świętokrzyskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza usługa była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w Google gdyż są projektowane fachowo i zgłaszane zaraz po uruchomieniu usługi do indeksu Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona internetowa jest w każdym aspekcie dobrana do gałęzi biznesu oraz grupy docelowej, dla której jest programowana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To owocna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
świętokrzyskie

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości strony www. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od wielu aspektów. Te podstawowe z nich wyszczególniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej szczegółowego wyliczenia kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie istotną z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Prawidłowo zakodowana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe profity pod postacią: wyświetleń, sprowadzeniu nowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
świętokrzyskie

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wskazać gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze się opłaca. Czasami znacznie prościej zrobić portal www od podstaw oszczędzając czas oraz środki pieniężne. Prawie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza strona najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje modernizacji, toteż wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy portalu istotna jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
świętokrzyskie

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już w początkowej fazie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości późniejszych środków pieniężnych. Wielokrotnie klienci kontaktują się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby podnieść jej efektywność i pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z kluczowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych istotnych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www świętokrzyskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania portalu www warto przede wszystkim zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem, a funkcjonalnością. Kontrahenci, ale również wykonawcy, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematu z określeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci dodatkowo zwracają uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji strony, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych kompetencji. Więc jeżeli odnosisz wrażenie, że Wasza witryna nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł zasadny czas, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przejść do działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Do tego regularnie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Mądrze jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga