Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Proszowice

Obszar usług: Proszowice, Koniusza, Koszyce, Nowe Brzesko, Pałecznica, Radziemice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają zasady wyznaczane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im dobrą widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie strategię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Co więcej, przy pomocy internetu, jest duża szansa osiągnąć o dużo więcej interesantów naszych towarów bądź usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Wzmocnienie aktywności w internecie pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy dotychczasową witrynę tak, aby była wizytówką firmy w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny internetowej, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna www, powinien szybko rozpoznać się w jej konstrukcji, oraz bez najmniejszych kłopotów znaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na wybrane frazy a także słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych usprawnień, strona www jest czytelna, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać klientów, z pewnością potrzebujesz coś więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Proszowice

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy szybkie, responsywne i schludne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania usługi, i co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Prosimy także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby obliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży i specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię możemy także zaprogramować witrynę w wersji bez edycji treści. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem zaindeksowania strony w wynikach Google oraz wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty oraz praktyczny serwis www dopasowany do zakresu Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Proszowice

Witryna ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, potrzebna jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dokładny w pełni darmowy audyt Państwa strony www, i możemy zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Proszowice

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle obowiązkowym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na wysokiej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Oferujemy również zupełnie darmowy, dokładny audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający zidentyfikować wszystkie niepoprawności mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Następnie przystępujemy do konkretnych rozwiązań, tak by Państwa strona firmowa pracowała idealnie. Spory nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych treści, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www Proszowice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Twoją działalność na tle konkurencji i spowoduje odniesienie znacznych efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana witryna www i grona odbiorców, do których przewidujemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie, tak by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają walory estetyczne strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz koloryzacja zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę i należytą optymalizację witryny www, co pod każdym względem spełnia wszystkie wymagania algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By podążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, by ich strony www wyróżniały się w pełni działającym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już swoją stronę internetową i zaczynasz stwierdzać, iż Twoja witryna www przestaje funkcjonować właściwie, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny i zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać doskonale zrobioną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, by całość non stop sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Niezwłocznie zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając na końcu całościową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga