Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ podlaskie

Obszar usług: Podlasie, podlaskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza propozycja była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez względu na to, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na ułożeniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu omawiana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po skończeniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonywane solidnie i zgłaszane zaraz po skończeniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas strona jest w każdym calu dobrana do specjalności branży oraz grupy docelowej, dla jakiej jest opracowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To funkcjonalna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
podlaskie

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od wielu czynników. Te najistotniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni warunki odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezmiernie istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Umiejętnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy również bez wersji edytowalnej. Po skończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane profity w postaci: większych wyświetleń, zgromadzeniu więcej klientów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
podlaskie

Czy posiadasz już własną stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się rozpoznać gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie o wiele prościej zaprojektować witrynę od początku oszczędzając czas i fundusze. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Często jest jednak tak, że nasza strona zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego dodatkowo oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja strony może okazać się niekorzystna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy witryny istotna jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej użytkowość i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
podlaskie

Fundamentem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już we wczesnym etapie jej projektowania, tak aby zapobiec na przyszłość następnych nakładów pieniężnych. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby poprawić jej efektywność i pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z najważniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www podlaskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia portalu www warto przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem, a użytkowością. Klienci, jak też sami projektanci, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie portalu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy oprócz tego koncentrują się na dokładności wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. A więc kiedy odnosisz wrażenie, że Wasza strona nie działa właściwie, to przyszedł najlepszy czas, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wyszukiwarkach. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Często jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga