Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Szczecin

Obszar usług: Szczecin.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza oferta była stale dopracowywana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wczytywała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane fachowo i zgłaszane zaraz po uruchomieniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest we wszelkim aspekcie dostosowana do specjalności działalności oraz grupy finalnej, dla której jest tworzona. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Szczecin

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy aspektów. Podstawowe z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania kosztu stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie istotną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy zarówno bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści w postaci: wyświetleń, pozyskaniu kolejnych klientów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Szczecin

Czy masz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy wskazać gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele lepiej zrobić stronę www od zera przyoszczędzając czas i środki pieniężne. Prawie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, że nasza strona www się po prostu postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego dodatkowo oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja witryn może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy portalu ważna jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Szczecin

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już w pierwszej fazie jej tworzenia, aby uniknąć na przyszłość następnych środków. Niejednokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemami zbyt małej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby uefektywnić jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Sprawdź to!Strony www Szczecin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a funkcjonalnością. Klienci, a ponadto sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć kłopotu z ustaleniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego przywiązują uwagę na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji portalu, lecz i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszej oferty. A więc w przypadku gdy odnosisz odczucie, że Państwa strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł dogodny okres, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zabrać się za działania. Często konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego okresowo zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga