Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Katowice

Obszar usług: Katowice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to by nasza usługa była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu omawiana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po skończeniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonywane solidnie i zgłaszane tuż po wykonaniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas witryna jest w każdym calu przystosowana do tematyki działalności i grupy docelowej, dla jakiej jest tworzona. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Katowice

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości strony www. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Te najistotniejsze z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego podania ceny wykonania strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni założenia odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą kolosalnie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Poprawnie wykonana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy też bez wersji z systemem edycji treści. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści pod postacią: większych wyświetleń strony, przyciągnięciu większej ilości kontrahentów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Katowice

Czy dysponujesz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się określić gdzie jest powód takiej sytuacji. W obszar naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele prościej zrobić portal od nowa przyoszczędzając czas i środki. Niemal wszystko zależy od jej wykonania. Z reguły jest jednak tak, iż nasza witryna tylko się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, toteż wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja strony może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy witryny www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej produktywność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Katowice

Warunkiem efektywnej widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już z początku ich projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość kolejnych kosztów. Wielokrotnie klienci kontaktują się z problemami słabej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby polepszyć jej efektywność i pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z kluczowych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści i artykuły wykorzystując kombinację ważnych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Katowice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, a ponadto sami projektanci, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową rzeczą jest skupienie się na oprawie projektu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć problemów z określeniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy oprócz tego koncentrują się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji strony www, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. A więc w wypadku gdy odnosisz wrażenie, że Twoja strona nie działa właściwie, to nadszedł dogodny czas, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wyszukiwarkach. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Mądrze jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga