Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Lubin

Obszar usług: Lubin, Rudna, Ścinawa.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne stawiane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im dobrą widoczność na tle konkurencji.


Internet to wspaniałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił kompletnie metody działania wielu podmiotów konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Dodatkowo, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa przyciągnąć o dużo więcej klientów naszych towarów bądź usług.


Już dziś powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Wzmocnienie widoczności w sieci pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji gotową witrynę tak, aby była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron internetowych, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana strona www, powinien błyskawicznie zorientować się w jej schemacie, oraz bez kłopotu wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na zdefiniowane frazy i słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych usprawnień, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać kontrahentów, potrzeba Ci coś więcej niż tylko dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, dzięki której rozleklamujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lubin

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, responsywne oraz przejrzyste strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania projektu, a co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Prosimy również skorzystać z formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie, aby obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz charakteru branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta możemy także zbudować stronę internetową w wersji systemu edycji treści CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach i dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty i użyteczny serwis www dopasowany do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lubin

Wizytówka strony w sieci posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na odpowiednim poziomie widoczności a także zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z wielką chęcia zapewnimy Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z systemem treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lubin

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo obowiązkowym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na czołowej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Wykonujemy również w 100% bezpłatny, dobry audyt strony www już istniejącej, umożliwiający znaleźć wszystkie niepoprawności rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. Kolejnie możemy przejść do właściwych rozwiązań, tak aby Państwa witryna www działała skutecznie. Niemały nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie artykuł na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Zapamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich treści, budujących bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Lubin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie wykonana strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji oraz przyczyni się do powodzenia w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana witryna www oraz rzeszy odbiorców, do których oczekujemy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie, aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają atrakcyjność portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę i odpowiednią optymalizację strony, co doskonale spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich strony www były w pełni dobrym narzędziem marketingowym. Gdy dysponujesz już swoją witryną www oraz zaczynasz zauważać, że Twoja strona przestaje działać odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny internetowej i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć znakomicie wykonaną firmową stronę www. Ważna jest też odpowiednia obsługa, by całość bez przerwy sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w całości dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy wizualnej, całokształtu i użyteczności. Błyskawicznie przeprowadzimy różne naprawy, zapewniając na końcu kompleksową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga