Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Sokołów Podlaski

Obszar usług: Sokołów Podlaski, Bielany, Ceranów, Jabłonna Lacka, Kosów Lacki, Repki, Sabnie, Sterdyń.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym sektorze. Nasze nowoczesne strony www wypełniają standardy określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im bardzo dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i większe działalności, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie pogląd na działania wielu podmiotów konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Dodatkowo, za pomocą działalności w sieci, jest duża szansa osiągnąć o dużo więcej klientów naszych produktów a także usług.


Od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Podniesienie widoczności w sieci pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę tak, aby była wizytówką firmy w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony internetowej, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana strona www, powinien momentalnie rozpoznać się w jej logicznym układzie, i bez trudu znaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na wybrane frazy i wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych usprawnień, strona www jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zdobyć kontrahentów, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów oraz sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sokołów Podlaski

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, responsywne oraz schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia skomplikowania usługi, co ma wpływ na ilość, czasu potrzebnego na jej wykonanie. Warto również skorzystać z formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie www, aby obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde przez nas zadanie poprzedza dostosowany do branży oraz charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy także zakodować witrynę www w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą widoczności strony w Google i niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem użyteczny serwis www dopasowany do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sokołów Podlaski

Witryna internetowa ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na optymalnym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy profesjonalny bezpłatny audyt Państwa witryny www, a następnie możemy zaoferować najlepsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sokołów Podlaski

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie koniecznym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na wysokiej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już w początkowym etapie tworzenia strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Proponujemy również zupełnie darmowy, rzetelny audyt strony www funkcjonującej, ułatwiający wyszukać wszystkie błędy wpływające na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. Kolejnie możemy przejść do konkretnych rozwiązań, by Państwa witryna www była skuteczna. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się tekstów, budujących bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Sokołów Podlaski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie utworzona strona www wyróżni Państwa firmę na tle konkurencji i spowoduje odniesienie sukcesu w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana strona internetowa oraz grona klientów, do których chcielibyśmy dotrzeć. Następnie określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podwyższają jakość strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz prawidłową optymalizację strony internetowej, co pod każdym względem spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, ażeby ich strony www wyróżniały się w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już własną witryną www i zaczynasz zdawać sobie sprawę, iż Twoja witryna internetowa przestaje pracować należycie, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy witryny i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę www. Istotna jest jej właściwa obsługa, by całość wciąż sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Kiedy zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę www pod kątem zmiany szaty wizualnej, budowy i użyteczności. Bez wahania zrealizujemy różne naprawy, zapewniając w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga