Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Zduńska Wola

Obszar usług: Zduńska Wola, Szadek, Zapolice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza usługa była stale udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po przekazaniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w Google z uwagi na fakt iż są projektowane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po ukończeniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie przystosowana do obszaru branży oraz grupy docelowej, dla jakiej jest tworzona. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To funkcjonalna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zduńska Wola

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości strony www. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa czynników. Te najważniejsze z nich opracowaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej doprecyzowanego podania kosztu wykonania strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni wymagania odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Solidnie wykonana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy także bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe profity w postaci: większej liczby wyświetleń, sprowadzeniu nowych kontrahentów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zduńska Wola

Czy posiadasz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy wybadać gdzie jest powód problemu. W obszar naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze jest warta. Czasami o wiele prościej zaprojektować stronę www od nowa zachowując czas i finanse. Praktycznie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza witryna www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego dodatkowo proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa stron może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy strony www istotna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zduńska Wola

Fundamentem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już w pierwszej fazie ich projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości dodatkowych środków pieniężnych. Niejednokrotnie klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby udoskonalić jej efektywność i widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z najważniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Zduńska Wola

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu należy szczególnie wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem graficznym, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, jak również projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej strony. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć problemu z określeniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy oprócz tego koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji witryny, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w przypadku kiedy masz odczucie, że Wasza strona www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dogodny czas, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wyszukiwarkach. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Czasem konieczna jest modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego często zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga