Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Chełm

Obszar usług: Chełm, Rejowiec Fabryczny, Białopole, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Ruda-Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice, Żmudź, Rejowiec.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy solidne strony internetowe dla firm i osób indywidualnych. Skorzystaj z oferowanych przez nas usług, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych — z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza oferta była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy pokazać to co potrafimy. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Mobilne strony internetowe – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony omawiana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Poprawny kod serwisu www widocznie łatwiej uzyskuje dobre wyniki w wyszukiwarce internetowej Google, a jej estetyczny wygląd przyciągnie dla Ciebie nowych kontrahentów oraz nowe zlecenia.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w Google gdyż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA WASZE SUGESTIE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW ZGODNE Z ZASADAMI SEO
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do sektora biznesu i grupy docelowej, dla jakiej jest tworzona. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chełm

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości wizytówki stron www. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu aspektów. Te najważniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego wyliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Solidnie wykonana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy także bez wersji CMS. Po wykonaniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści w postaci: wyświetleń strony, przyciągnięciu nowych klientów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chełm

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy rozszyfrować gdzie leży powód takiej sytuacji. W zakres działania naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie znacznie prościej zrobić portal od początku zachowując czas oraz fundusze. Niemal wszystko zależy od jej wykonania. Często bywa jednak tak, że nasza strona www po prostu się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa portalu może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej produktywność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chełm

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już we wczesnym etapie jej projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość następnych środków. Dość często klienci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym za potrzebowaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba zmienić aby usprawnić jej efektywność i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z decydujących aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację istotnych słów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Sprawdź to!Strony www Chełm

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania portalu www należy przede wszystkim zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, jak również sami projektanci, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci co więcej skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji www, ale także i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszej oferty. Gdy odnosisz odczucie, że Twoja strona www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla Państwa darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji rozpocząć działania. Nierzadko potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy tekstu. Mądrze jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga