Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Chełm

Obszar usług: Chełm, Rejowiec Fabryczny, Białopole, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Ruda-Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice, Żmudź, Rejowiec.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy solidne strony internetowe dla firm i osób indywidualnych. Skorzystaj z oferowanych przez nas usług, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych — z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza oferta była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy pokazać to co potrafimy. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Mobilne strony internetowe – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony omawiana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Poprawny kod serwisu www widocznie łatwiej uzyskuje dobre wyniki w wyszukiwarce internetowej Google, a jej estetyczny wygląd przyciągnie dla Ciebie nowych kontrahentów oraz nowe zlecenia.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w Google gdyż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA WASZE SUGESTIE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW ZGODNE Z ZASADAMI SEO
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do sektora biznesu i grupy docelowej, dla jakiej jest tworzona. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chełm

Nasze biuro projektowe webowe dkstrony.pl prezentuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości witryny internetowe. Oczywistą prawdą jest, że stawka za stronę webową zależy od licznych czynników. Najistotniejsze z nich wyjaśniliśmy za pomocą pytań w naszym formularzu kontaktowym, dzięki któremu można uzyskać szybsze i bardziej szczegółowe oszacowanie kosztu zaprojektowania i wykonania witryny www. Portale, które tworzymy, całkowicie przestrzegają zasad prawidłowej optymalizacji SEO, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy Google i innych wyszukiwarek internetowych. Dokładnie zaprojektowana i zoptimalizowana strona jest też ważna dla specjalisty SEO. Przed rozpoczęciem jej pozycjonowania, przeprowadza audyt witryny www oraz szacuje opłatę za usługę. Design strony www realizujemy za pomocą oprogramowania do grafiki, a później kodujemy w technologii odpowiedniej dla danego projektu AMP lub jako standardową witrynę www z systemem zarządzania treścią CMS. Jeśli CMS nie jest wymagany, oferujemy również rozwiązanie bez CMS. Po zakończeniu projektu otrzymasz od nas solidny, szybki, konkretny i nowoczesny portal www, który zdecydowanie zapewni Państwu dodatkowe plusy w postaci: liczby odwiedzin strony, przyciągnięcia nowych klientów oraz zamówień. Zapraszamy gorąco!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chełm

Czy zarządzasz stroną internetową, której użyteczność jest niezadowalająca, a projekt wizualny nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Zachęcamy do kontaktu z naszą agencją – postaramy się zidentyfikować przyczynę problemów. W ramach naszych usług oferujemy także naprawę witryn internetowych. Podkreślamy, że naprawa strony nie zawsze jest możliwa lub ekonomicznie uzasadniona. Czasami lepszym rozwiązaniem jest stworzenie nowej strony, co może być bardziej efektywne czasowo i finansowo, w zależności od stanu technicznego obecnej witryny. Często jednak strona wymaga jedynie aktualizacji, dlatego proponujemy również modernizację witryn internetowych. Tak jak w przypadku napraw, również modernizacja może być nieopłacalna w niektórych sytuacjach. Dlatego zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl, aby omówić wszystkie niezbędne detale. Ponadto, oferujemy obsługę stron internetowych, która może znacząco wpłynąć na poprawę ich funkcjonalności i pozycji konkurencyjnej. Zachęcamy do nawiązania współpracy z dkstrony i omówienia wszystkich szczegółów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chełm

Kluczem do widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron internetowych. Zaleca się skupienie na niej już na początkowych etapach projektowania, aby uniknąć konieczności późniejszych poprawek. Często spotykamy się z problemami klientów dotyczącymi słabej lub braku widoczności ich strony w wynikach wyszukiwania Google. W odpowiedzi na te potrzeby oferujemy specjalistyczne usługi SEO, w tym kilka kluczowych działań w tym obszarze. Dla stron borykających się z problemami widoczności lub indeksacji, proponujemy bezpłatny audyt SEO, podczas którego zidentyfikujemy, co i gdzie należy poprawić, aby zwiększyć efektywność i widoczność strony w Google. Jednym z najważniejszych aspektów, na które obecnie zwraca uwagę Google, jest SEO Copywriting, czyli tworzenie specjalnie zoptymalizowanych tekstów. Tworzymy unikalne treści i artykuły, wykorzystując kluczowe słowa oraz oferujemy pisanie synonimicznych tekstów SEO, co umożliwia wielokrotne używanie tego samego artykułu bez ryzyka duplikacji treści. Zachęcamy do wypróbowania naszych usług!Strony www Chełm

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia strony internetowej kluczowe jest znalezienie równowagi między estetyką a intuicyjnością użytkowania. Zleceniodawcy i projektanci często inaczej podchodzą do kwestii tworzenia stron www. Dla zleceniodawców priorytetem jest skupienie się na aspektach wizualnych projektu internetowego. Odwiedzający stronę powinni łatwo rozpoznać jej tematykę, nazwę, dostępne kategorie podstron oraz opcje nawigacji. Im szybciej użytkownik odnajdzie potrzebne informacje, tym większe prawdopodobieństwo, że dłużej zatrzyma się na witrynie i zainteresuje się ofertą. Projektanci równie mocno koncentrują się na precyzji wykonania technicznego, aby strona znalazła się na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach, stosując specjalne algorytmy. Nasze usługi zatem obejmują nie tylko aspekty techniczne i optymalizację SEO, ale również dbałość o estetykę, przejrzystość i minimalizm projektu. Zobowiązujemy się do wytwarzania stron internetowych, które osiągają najwyższy standard.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron internetowych to również część naszej oferty. Jeśli czujesz, że Twoja strona nie działa jak należy, teraz jest najlepszy moment, aby skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy bezpłatną analizę techniczną, wizualną, optymalizacji SEO, zawartość i treść strony oraz jej widoczność w wynikach wyszukiwania. Zapewniamy konkretne propozycje rozwiązań, które po Twojej akceptacji zostaną wdrożone w życie. Czasami konieczna jest gruntowna modernizacja, innym razem wystarczą niewielkie zmiany, aby zwiększyć ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po zakończeniu modernizacji, Twoja strona będzie również dostosowana do najnowszych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL) i dzięki responsywnemu designowi będzie mobilna, przejrzysta i łatwa do odczytania.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Nie rzadko zdarza się, iż posiadasz swoją witrynę (lub kilka) w Internecie, lecz brak Ci fachowca do jej zarządzania. Często pojawia się potrzeba aktualizacji oferty, produktów, zdjęć lub treści. Ważne jest również regularne aktualizowanie oprogramowania i dodatków CMS oraz tworzenie kopii zapasowych strony. Nawet jeśli Twoja strona zajmuje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google, brak ciągłego dbania o jej aktualność i kondycję może sprawić, że ta pozycja ulegnie pogorszeniu. Dlatego w ramach usług oferowanych przez dkstrony proponujemy również kompleksową obsługę strony internetowej.


Wobec tego, pozostaje nam tylko serdecznie zaprosić do skorzystania z naszych usług, zachęcając jednocześnie do kontaktu w przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga