Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ dolnośląskie

Obszar usług: Dolny Śląsk, dolnośląskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza usługa była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce gdyż są wykonywane fachowo oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu usługi do indeksacji Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas witryna internetowa jest w każdym calu dostosowana do obszaru biznesu oraz grupy docelowej, dla jakiej jest tworzona. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
dolnośląskie

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości portale. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu czynników. Te podstawowe z nich wyszczególniliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej precyzyjnego podania wartości stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Poprawnie stworzona i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy także bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane profity pod postacią: większej liczby odsłon, sprowadzeniu nowych kontrahentów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
dolnośląskie

Czy posiadasz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy sprecyzować gdzie leży powód problemu. W obszar naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami znacznie prościej zaprojektować witrynę od podstaw zachowując czas i fundusze. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Często jest jednak tak, iż nasza witryna www się po prostu zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja witryn może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy portalu istotna jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
dolnośląskie

Fundamentem efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już we wczesnej fazie ich projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości zbędnych środków pieniężnych. Bardzo często kontrahenci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją witryny, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należałoby uczynić aby uefektywnić jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Sprawdź to!Strony www dolnośląskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu warto w szczególności zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem, a użytkowością. Klienci, a ponadto wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć trudności z określeniem o czym jest witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy oprócz tego koncentrują się na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji portalu www, ale także i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych kompetencji. Jeżeli masz przeczucie, że Twoja strona www nie działa właściwie, to nadszedł odpowiedni okres, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przejść do działania. Nierzadko konieczna jest modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Nieustannie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Dobrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga