Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Strzelce Krajeńskie

Obszar usług: Strzelce Krajeńskie, Dobiegniew, Drezdenko, Stare Kurowo, Zwierzyn.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym sektorze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają standardy określane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe firmy, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie metody działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Notabene, poprzez działalność w sieci, można szybciej pozyskać o dużo więcej klientów naszych produktów a także usług.


Od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Wzrost aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji działającą stronę internetową tak, aby była wizytówką działalności w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia serwisu internetowego, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana witryna, powinien błyskawicznie rozpoznać się w jej budowie, i bez najmniejszego kłopotu znaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, witryna www jest czytelna, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać kontrahentów, potrzebujesz coś więcej aniżeli tylko dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do poprawy ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Strzelce Krajeńskie

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, mobilne i przejrzyste witryny www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary skomplikowania projektu, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Warto także skorzystać z formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie, by wyliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde nasze zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży i specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie również zbudować stronę internetową w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą widoczności strony w wyszukiwarkach oraz niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, przejrzysty i funkcjonalny serwis www odpowiednio dopasowany do tematyki Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Strzelce Krajeńskie

Wizytówka strony www posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny www na odpowiednim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny bezpłatny audyt waszej strony internetowej, i zaproponujemy jak najbardziej odpowiednie rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Strzelce Krajeńskie

Optymalizacja SEO strony firmowej jest Niezmiernie obowiązkowym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Oferujemy także w 100% bezpłatny, dobry audyt strony www już istniejącej, pozwalający wyszukać wszystkie nieprawidłowości które odwzorowują na jej niską indeksację w Google. W dalszej kolejności możemy przejść do konkretnych rozwiązań, tak by Państwa witryna www pracowała skutecznie. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie tekst na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych treści, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www Strzelce Krajeńskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Twoją działalność w porównaniu do konkurencji i sprawi odniesienie wyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana witryna www oraz grona użytkowników, do których pragniemy dotrzeć. Następnie określamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie www, tak aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają zalety estetyczne witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Struktura i koloryzacja zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz oryginalne. Stawiamy na prostotę i należytą optymalizację witryny, co całkiem spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nadążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby tylko ich strony internetowe wyróżniały się w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem marketingowym. Gdy masz już własną witrynę internetową i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja strona przestaje funkcjonować jak należy, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie oryginalnego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny internetowej i podpowiemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby wszystko bez przerwy sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę www z punktu widzenia zmiany szaty graficznej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Na bieżąco zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo kompleksową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga