Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Tychy

Obszar usług: Tychy.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym wymiarze. Nasze nowoczesne strony www spełniają wymagania stawiane przez Google, co gwarantuje im wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie pogląd na działania wielu działalności konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Na dodatek, przy pomocy internetu, można osiągnąć o sporo więcej interesantów naszych towarów i usług.


Już od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Zwiększenie widoczności w internecie pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy aktualną stronę tak, aby była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien momentalnie rozpoznać się w jej schemacie, oraz bez najmniejszych trudności znaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie portalu, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na poszczególne frazy oraz słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, strona www jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, potrzebujesz coś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej i określeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Tychy

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, responsywne i przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania projektu, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Zachęcamy także skorzystać z naszego formularza wyceny strony www, dostępnym na naszej stronie www, aby sprecyzować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży i specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta jesteśmy w stanie także zaprogramować witrynę w wersji systemu CMS. Zapewniona również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarce Google i ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, schludny a także funkcjonalny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Tychy

Wizytówka strony www ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać strony www na optymalnym poziomie widoczności i zagwarantować im sprawną pracę, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny darmowy audyt Twojej witryny internetowej, i zaproponujemy optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Tychy

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo obowiązkowym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Wykonujemy także nieodpłatny, dokładny audyt strony www działającej, umożliwiający zbadać wszelakie nieprawidłowości mające wpływ na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. W dalszej kolejności przystępujemy do właściwych rozwiązań, aby Twoja strona internetowa funkcjonowała poprawnie. Duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się treści, budujących extra zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Tychy

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie stworzona strona www wyróżni Twoją firmę w odniesieniu do konkurencji oraz przyczyni się do lepszych pozycji w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana strona oraz grupy odbiorców, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie dane powinne znajdować się na stronie internetowej, tak aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, by użytkownik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają wartość strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz kolorystyka zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i nowoczesne. Stawiamy na prostotę i profesjonalną optymalizację witryny internetowej, co pod każdym względem spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nadążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, aby ich strony www były w pełni oryginalnym narzędziem reklamowym. Gdy masz do dyspozycji już swoją witrynę internetową i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja witryna przestaje funkcjonować odpowiednio, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie oryginalnego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy witryny internetowej oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia rozumiesz, że nie wystarczy posiadać świetnie stworzoną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, by wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę pod kątem zmiany oprawy wizualnej, całokształtu i łatwości w użyciu. Błyskawicznie wykonamy wszystkie naprawy, zapewniając na końcu kompleksową optymalizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga