Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Gorzów Wielkopolski

Obszar usług: Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą, Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn, Santok, Witnica.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza oferta była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się idealnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po przekazaniu przystosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są projektowane fachowo oraz zgłaszane zaraz po skończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas witryna jest w każdym aspekcie dostosowana do niuansów działalności oraz grupy końcowej, dla której jest opracowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna mieszanka wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Gorzów Wielkopolski

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości serwisy. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od masy aspektów. Te podstawowe z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego można skorzystać w celu szybszego i bardziej szczegółowego wyliczenia kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni warunki prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Porządnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy również bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Gorzów Wielkopolski

Czy posiadasz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się zdiagnozować gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W skład naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele lepiej wykonać witrynę www od nowa zaoszczędzając czas i środki. Praktycznie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza witryna www tylko się zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego również oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryny może okazać się niekorzystna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją w celu ustalenia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy www ważna jest także obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z nami celem omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Gorzów Wielkopolski

Filarem efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już we wczesnym etapie ich tworzenia, aby uniknąć na przyszłość kolejnych wydatków. Bardzo często klienci zgłaszają się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją witryny www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby uefektywnić jej efektywność oraz pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Skontaktuj się!Strony www Gorzów Wielkopolski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony internetowej warto przede wszystkim wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a wygodą użytkowania. Klienci, ale również wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemu z ustaleniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy do tego zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji strony, ale również i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. Jeśli odnosisz wrażenie, że Wasza strona www nie działa właściwie, to nadszedł zasadny moment, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zacząć działania. Czasem konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły stale zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy treści. Skutecznie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga