Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Mielec

Obszar usług: Mielec, Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Padew Narodowa, Przecław, Radomyśl Wielki, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy solidne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu dostosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są projektowane profesjonalnie i zgłaszane tuż po wykonaniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna jest w każdym calu przystosowana do sfery działalności oraz grupy końcowej, dla jakiej jest przygotowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To owocna kompozycja wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Mielec

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości serwisy. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu aspektów. Te najważniejsze z nich wypisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego i bardziej szczegółowego podania wartości wykonania strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni założenia poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Przemyślanie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy także bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu pracy dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe profity w postaci: wyświetleń, pozyskaniu dodatkowych partnerów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Mielec

Czy posiadasz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy wziąć pod lupę gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Czasami o wiele lepiej zaprojektować witrynę od zera oszczędzając czas oraz pieniądze. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza witryna najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego też oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa stron może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej sprawność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Mielec

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już we wczesnej fazie jej projektowania, aby zapobiec w przyszłości następnych środków. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby ulepszyć jej efektywność oraz widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z istotnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści i artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda zastosowania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Skontaktuj się!Strony www Mielec

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia witryny www należy szczególnie zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, ale również sami projektanci, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na oprawie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemów z określeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy dodatkowo skupiają się na solidność wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji www, lecz i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. A więc w wypadku gdy masz przeczucie, że Państwa strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł stosowny okres, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla was darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji podjąć działania. Nierzadko potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego ciągle zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy treści. Skutecznie jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga