Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Konin

Obszar usług: Konin, Wierzbinek, Wilczyn Golina, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk, Krzymów, Rychwał, Rzgów, Skulsk, Sompolno, Stare Miasto, Ślesin,

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza oferta była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na zakodowaniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po skończeniu przystosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wykonywane fachowo oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu witryny do indeksacji Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas witryna jest we wszelkim aspekcie przystosowana do sektora biznesu i grupy docelowej, pod jaką jest opracowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Konin

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości serwisy. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej precyzyjnego oszacowania wartości wykonania strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Starannie stworzona i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy zarówno bez wersji CMS. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa wyczekiwane korzyści pod postacią: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu więcej partnerów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Konin

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy ustalić gdzie leży powód problemu. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie o wiele prościej zaprojektować stronę od zera przyoszczędzając czas i środki. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, że nasza witryna po prostu się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego również oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa witryny może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy strony www ważna jest też obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Konin

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już w początkowym etapie jej projektowania, aby zapobiec w przyszłości powtórnych środków. Niejednokrotnie klienci kontaktują się z problemami zbyt małej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby usprawnić jej efektywność i pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z kluczowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści i artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www Konin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia witryny www należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, ale także wykonawcy, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem o czym jest strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy do tego skupiają się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji portalu, lecz i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. Jeżeli odnosisz odczucie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł dobry czas, by się z nami skontaktować. Dokonamy bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przejść do działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy treści. Dobrze jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga