Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Lesko

Obszar usług: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym obszarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne stawiane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im wysoką pozycję z pośród konkurencji.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie firmy, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił na dobre pogląd na funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Ponadto, w sieci internetowej, można szybciej przyciągnąć o wiele więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już od dziś powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzrost aktywności w sieci pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji aktualną witrynę tak, by była wizytówką firmy w sieci. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia strony www, polegająca na samoistnym dostosowaniu się elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien automatycznie rozpoznać się w jej konstrukcji, i bez kłopotów znaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu takie przygotowanie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na określone frazy oraz wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich usprawnień, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać klientów, potrzebujesz coś więcej niż tylko dobrych produktów i fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej oraz sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu w prostej lini doprowadzi do poprawy ilości konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lesko

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, mobilne i przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary rozbudowania zlecenia, i co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Polecamy także skorzystać z formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby obliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży oraz specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny następnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie możemy także zaprogramować stronę w wersji bez edycji CSM. Zapewniona również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem zaindeksowania strony w Google i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny a także funkcjonalny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lesko

Witryna internetowa posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny na odpowiednim poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny bezpłatny audyt Twojej witryny internetowej, i możemy zaproponować jak najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lesko

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo obowiązkowym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Proponujemy także zupełnie bezpłatny, dobry audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający znaleźć wszelakie niepoprawności które odwzorowują na jej niską indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności możemy przejść do konkretnych rozwiązań, tak by wasza strona firmowa była skuteczna. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co istotne! Płacisz tylko raz za artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych tekstów, budujących dobre zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!Strony www Lesko

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie stworzona strona www wyróżni Państwa działalność względem konkurencji oraz doprowadzi do powodzenia w Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki musi pełnić dana strona oraz rzeszy odbiorców, do których przewidujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie, tak aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie polepszają wartość strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i należytą optymalizację witryny, co pod każdym względem spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby podążyć za non stop rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, aby ich strony www wyróżniały się w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już własną stronę i zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja witryna www przestaje funkcjonować jak należy, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny internetowej oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy mieć świetnie zrobioną firmową stronę www. Istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby wszystko zawsze sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę www pod kątem zmiany oprawy graficznej, całokształtu i użyteczności. Na bieżąco przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując na końcu kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga