Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Lubliniec

Obszar usług: Lubliniec, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków, Woźniki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza propozycja była nieustannie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się bardzo szybko w Google ponieważ są projektowane solidnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do specjalności branży i grupy docelowej, pod jaką jest tworzona. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kompozycja wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lubliniec

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości portale. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu czynników. Najważniejsze z nich wymienione są w formie zapytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Dobrze wykonana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa wyczekiwane korzyści w postaci: odsłon strony, przyciągnięciu nowych partnerów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lubliniec

Czy dysponujesz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy ustalić gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze się opłaca. Czasami znacznie prościej zrobić stronę www od podstaw zaoszczędzając czas oraz finanse. Wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, że nasza witryna zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, toteż świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryny może okazać się nieopłacalna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem ustalenia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lubliniec

Podstawą efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już na wczesnym etapie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość zbędnych kosztów. Bardzo często klienci zgłaszają się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby uefektywnić jej efektywność oraz widzialność w Google. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Wypróbuj to!Strony www Lubliniec

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony internetowej należy przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej stroną wizualną, a użytkowością. Klienci, jak też sami wykonawcy, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć dylematów z określeniem o czym jest strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy co więcej przywiązują uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji portalu www, ale również i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w wypadku kiedy odnosisz wrażenie, że Państwa witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł właściwy okres, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla was nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu zabrać się za działania. Często bywa tak że konieczny jest generalny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły stale zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga