Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Nowy Dwór Mazowiecki

Obszar usług: Nowy Dwór Mazowiecki, Czosnów, Leoncin, Nasielsk, Pomiechówek, Zakroczym.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www wypełniają standardy nakładane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im wysoką widoczność z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen filozofię działania wielu firm konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, za pomocą internetu, jest duża szansa przyciągnąć o dużo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już dziś powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzrost aktywności w internecie pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę tak, by była wizytówką biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania serwisu www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana strona www, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej schemacie, oraz bez kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu takie przygotowanie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na określone frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych usprawnień, witryna www jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie czegoś więcej niż tylko dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów i wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowy Dwór Mazowiecki

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, responsywne i czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania zlecenia, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Prosimy także skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie www, by wyliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży i charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta jesteśmy w stanie również zakodować witrynę w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach i niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, czytelny oraz funkcjonalny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowy Dwór Mazowiecki

Strona www posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny na najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawną pracę, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania strony www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy darmowy audyt waszej witryny internetowej, oraz możemy zaproponować jak najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowy Dwór Mazowiecki

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo obowiązkowym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Wykonujemy również zupełnie bezpłatny, solidny audyt strony www już istniejącej, ułatwiający odszukać wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej słabą indeksację w Google. W następnej kolejności przechodzimy do właściwych rozwiązań, tak by Twoja witryna pracowała idealnie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co istotne! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się tekstów, budujących dobre zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Nowy Dwór Mazowiecki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie wykonana strona www wyróżni Twoją firmę w odniesieniu do konkurencji oraz przyczyni się do sukcesu w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana strona i grona odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. Następnie określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie internetowej, aby były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą wartość witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Struktura oraz koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i odpowiednią optymalizację www, co doskonale spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, by ich strony www były w pełni sprawnie działającym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną witryną www i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja witryna internetowa przestaje działać należycie, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowego i świeżego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny internetowej oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać doskonale wykonaną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, aby całość bez przerwy sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę www z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, rozłożenia i funkcjonalności. Bez wahania wykonamy różne naprawy, zapewniając finalnie całościową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga