Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Nysa

Obszar usług: Nysa, Głuchołazy, Kamiennik, Otmuchów, Paczków, Pakosławice, Skoroszyce, Korfantów, Łambinowice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy wartościowe tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza oferta była nieustannie udoskonalana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po ukończeniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są projektowane poprawnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu dobrana do tematyki branży oraz grupy końcowej, pod jaką jest programowana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami tajemnic. To funkcjonalna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nysa

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości strony www. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od dużo aspektów. Podstawowe z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej doprecyzowanego podania kosztu wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie istotną z punktu widzenia wyszukiwarek. Starannie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy też bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe korzyści pod postacią: większych wyświetleń, sprowadzeniu większej ilości kontrahentów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nysa

Czy dysponujesz już własną stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozstrzygnąć gdzie jest powód takiej sytuacji. W zakres naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie znacznie prościej wykonać witrynę www od zera zachowując czas i fundusze. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, że nasza witryna www tylko się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, toteż wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryn może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nysa

Fundamentem efektywnej widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już w początkowej fazie jej tworzenia, aby uniknąć w przyszłości niepotrzebnych środków. Niejednokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją portalu www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby udoskonalić jej kondycję oraz widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych istotnych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Wypróbuj to!Strony www Nysa

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania portalu należy szczególnie zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem graficznym, a użytkowością. Kontrahenci, jak również wykonawcy, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną sprawą jest skupienie się na wyglądzie strony. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć problemu z zauważeniem czego dotyczy strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji strony, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. Jeśli odnosisz przeczucie, że Wasza witryna nie działa właściwie, to nadszedł najlepszy moment, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przejść do działania. Często jednak konieczna jest modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego cyklicznie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga