Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Nowy Sącz

Obszar usług: Nowy Sącz, Grybów, Chełmiec, Gródek nad Dunajcem, Kamionka Wielka, Korzenna, Krynica-Zdrój, Łabowa, Łącko, Łososina Dolna, Muszyna, Nawojowa, Piwniczna-Zdrój, Podegrodzie, Rytro, Stary Sącz.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza propozycja była systematycznie udoskonalana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu omawiana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po wgraniu na serwer dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w Google ponieważ są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksu Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu przystosowana do specjalizacji biznesu oraz grupy finalnej, pod jaką jest programowana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To owocna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowy Sącz

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od dużo czynników. Najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego podania ceny wykonania strony www. Portale, które projektujemy, spełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Starannie zakodowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy także bez wersji edycją treści strony. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści w postaci: większych wyświetleń, zgromadzeniu nowych klientów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowy Sącz

Czy masz już własną stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się zdiagnozować gdzie jest powód niepowodzenia. W skład naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele lepiej zrobić witrynę www od początku przyoszczędzając czas oraz fundusze. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza witryna najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego również oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryn może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z z naszą agencją w celu ustalenia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy strony www istotna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowy Sącz

Podstawą efektu widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już na wczesnym etapie jej projektowania, tak aby zapobiec na przyszłość dodatkowych środków pieniężnych. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba zmienić aby udoskonalić jej efektywność i widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z najważniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem strategicznych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Nowy Sącz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania strony www warto w szczególności wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a użytkowością. Klienci, ale także projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie portalu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem o czym jest witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy oprócz tego koncentrują się na dokładności wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji portalu, ale również i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc w wypadku kiedy odnosisz wrażenie, że Państwa witryna nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł dobry okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Nierzadko jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły stale zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy tekstu. Mądrze jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga