Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kępno

Obszar usług: Kępno, Baranów, Bralin, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal, Trzcinica.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza oferta była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony internetowej polegająca na zakodowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wczytywała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wykonywane poprawnie i zgłaszane zaraz po skończeniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas witryna jest we wszelkim calu przystosowana do specjalności branży oraz grupy docelowej, dla której jest programowana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kępno

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości portale. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu aspektów. Te najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia wartości wykonania strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy też bez wersji z edycją treści. Po skończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane profity w postaci: odsłon strony, zgromadzeniu więcej kontrahentów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kępno

Czy posiadasz już własną stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy ustalić gdzie jest powód takiej sytuacji. W zakres naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie znacznie lepiej wykonać stronę od podstaw zaoszczędzając czas i środki finansowe. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej odnowienia, toteż świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryn www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy więc do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej efektywność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kępno

Podstawą efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już w początkowej fazie jej projektowania, aby zapobiec na przyszłość powtórnych wydatków. Bardzo często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się uczynić aby poprawić jej kondycję i widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z najważniejszych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły wykorzystując kombinację głównych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Sprawdź to!Strony www Kępno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem portalu, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, a ponadto wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematów z określeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci dodatkowo skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszej oferty. A więc jeśli masz odczucie, że Twoja witryna nie działa właściwie, to przyszedł stosowny moment, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla Państwa darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji wziąć się do działania. Często potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w sieci i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, fotografii czy treści. Bardzo dobrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga