Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Pińczów

Obszar usług: Pińczów, Kije, Działoszyce, Michałów, Złota.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym sektorze. Nasze nowoczesne strony www spełniają zasady nakładane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im wysoką lokalizację w wyszukiwarkach.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie strategię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Co więcej, dzięki internetowi, można przyciągnąć o wiele więcej klientów naszych towarów i usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Zwiększenie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę www tak, by była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien błyskawicznie zorientować się w jej konstrukcji, oraz bez kłopotów odczytać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu takie przygotowanie strony internetowej, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na poszczególne frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych usprawnień, witryna www jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć klientów, z pewnością potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pińczów

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, mobilne oraz schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania projektu, a co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Warto także skorzystać z formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie www, by obliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde przez nas zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę jesteśmy w stanie także zakodować stronę w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem zaindeksowania strony w Google i dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem funkcjonalny serwis www dopasowany do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pińczów

Strona www ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny w pełni darmowy audyt Twojej strony internetowej, oraz zaproponujemy najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pińczów

Optymalizacja SEO strony firmowej jest Niezmiernie ważnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na czołowej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Oferujemy także bezpłatny, rzetelny audyt strony www już istniejącej, ułatwiający wybadać wszystkie niepoprawności rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. W dalszej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, by Twoja witryna www była skuteczna. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co ważne! Płacisz tylko raz za artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, budujących właściwe zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Pińczów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie stworzona strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji oraz sprawi odniesienie powodzenia w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki powinna spełniać dana witryna i grona kontrahentów, do których pragniemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie internetowej, by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą zalety estetyczne strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Układ i kolorystyka zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz oryginalne. Stawiamy na prostotę oraz profesjonalną optymalizację witryny www, co doskonale spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby ich witryny www były w pełni sprawnie działającym narzędziem reklamowym. Gdy masz do dyspozycji już własną stronę www i zaczynasz dostrzegać, że Twoja strona www przestaje pracować odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie innowacyjnego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny oraz doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej profesjonalna obsługa, by całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę www z punktu widzenia zmiany oprawy graficznej, rozmieszczenia i użyteczności. Na bieżąco dokonamy wszelkie naprawy, gwarantując docelowo kompleksową optymalizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga