Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Wadowice

Obszar usług: Wadowice, Andrychów, Brzeźnica, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice, Stryszów, Wieprz, Tomice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie filozofię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, poprzez działalność w internecie, można szybciej zdobyć o dużo więcej klientów naszych produktów a także usług.


Już teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Podniesienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy dotychczasową witrynę www tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w internecie. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana strona www, powinien momentalnie rozpoznać się w jej budowie, oraz bez najmniejszych trudności znaleźć poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu takie uskutecznienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać kontrahentów, potrzebujesz więcej niż jedynie dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do przyrostu konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wadowice

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne oraz schludne witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od wymiaru rozbudowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie, by oszacować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży i specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie również zaprogramować stronę internetową w wersji systemu edycji treści CMS. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarce Google oraz wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny oraz funkcjonalny serwis www odpowiedni do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wadowice

Wizytówka strony w internecie posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych klientów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy profesjonalny nieodpłatny audyt Państwa witryny www, i możemy zaoferować najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wadowice

Optymalizacja SEO strony internetowej jest Niezmiernie istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już na wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Proponujemy również nieodpłatny, dokładny audyt strony www funkcjonującej, ułatwiający wybadać wszystkie nieprawidłowości które odwzorowują na jej niską indeksację w wynikach Google. Następnie przystępujemy do optymalnych rozwiązań, aby Twoja strona firmowa funkcjonowała poprawnie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych treści, wspomagające bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Wadowice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji oraz wpłynie na odniesienie lepszych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona internetowa i grupy odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. Po czym określamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą zalety estetyczne portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz koloryzacja zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację witryny, co całkiem spełnia wszelkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nie zostać w tyle za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, ażeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni właściwym narzędziem reklamowym. Od kiedy posiadasz już swoją stronę i zaczynasz spostrzegać, że Twoja witryna przestaje pracować bezawaryjnie, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy strony www i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, by wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w całości dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę odnośnie do zmiany szaty wizualnej, budowy i użyteczności. Na bieżąco przeprowadzimy wszelkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga