Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kalisz

Obszar usług: Kalisz, Blizanów, Brzeziny, Ceków-Kolonia, Godziesze Wielkie, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Stawiszyn, Szczytniki, Żelazków.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im wysoką lokalizację wśród konkurencji.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie pogląd na działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Notabene, poprzez działalność w internecie, można zdobyć o sporo więcej odbiorców naszych towarów lub usług.


Już dziś powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o firmie. Wzrost aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy gotową witrynę www tak, by była wizytówką Twojej firmy w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron internetowych, polegająca na automatycznym ułożeniu struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana witryna, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej schemacie, i bez kłopotów odczytać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu takie usprawnienie strony internetowej, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na zdefiniowane frazy a także słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć kontrahentów, potrzebujesz więcej niż jedynie dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów oraz określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kalisz

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje szybkie, responsywne i przejrzyste strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania zlecenia, co ma wpływ na wymiar, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Zachęcamy również skorzystać z formularza wyceny projektu, który dostępny jest na naszej stronie www, aby sprecyzować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży i charakteru branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny kolejnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie także zakodować witrynę www w wersji bez CMS. Zapewniona również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą zaindeksowania strony w wyszukiwarce Google i ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, estetyczny a zarazem funkcjonalny serwis www dokładnie dopasowany do tematyki Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kalisz

Wizytówka strony w sieci posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kalisz

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie koniecznym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na początkowym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Wykonujemy także bezpłatny, profesjonalny audyt strony www która już działa, ułatwiający zbadać wszelakie nieprawidłowości które odwzorowują na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie przystępujemy do optymalnych rozwiązań, tak by wasza strona www działała skutecznie. Również duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Nie zapomnij! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych artykułów, budujących bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Kalisz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Twoją działalność w porównaniu do konkurencji i spowoduje odniesienie znacznych efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana witryna www i rzeszy odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie internetowej, aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają wartość portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Struktura i koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację strony internetowej, co w każdym calu spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nie zostać w tyle za ciągle rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni działającym narzędziem reklamowym. Gdy posiadasz już swoją stronę internetową i zaczynasz zdawać sobie sprawę, iż Twoja witryna przestaje działać jak należy, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie oryginalnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony internetowej i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko non stop sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, formy i funkcjonalności. Niezwłocznie przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując finalnie całościową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga