Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Pułtusk

Obszar usług: Pułtusk, Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica, Zatory.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają wymagania określane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im dobrą widoczność w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie pogląd na działania wielu firm konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Dodatkowo, w sieci internetowej, można szybciej osiągnąć o sporo więcej odbiorców naszych towarów a także usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Wzrost aktywności w sieci pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą witrynę internetową tak, aby była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny www, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana witryna www, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej budowie, i bez najmniejszego kłopotu wyszukiwać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu takie przygotowanie strony, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych usprawnień, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pułtusk

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje efektywne, responsywne i czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania projektu, i co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej wykonanie. Zachęcamy również skorzystać z formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie, by wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde przez nas zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i charakteru działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www następnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę www w wersji systemu edycji. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem efektu widoczności strony w wyszukiwarkach oraz znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, schludny a również praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pułtusk

Witryna posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na optymalnym poziomie widoczności i zapewnić im poprawną pracę, wymagana jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku użytkowania witryny www z edycją treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy nieodpłatny audyt Państwa strony www, oraz zaoferujemy najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pułtusk

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie koniecznym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już we wczesnym etapie projektowania witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również w 100% darmowy, dobry audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający zidentyfikować wszystkie niepoprawności które wpływają na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. Następnie przechodzimy do konkretnych rozwiązań, aby Twoja strona www pracowała idealnie. Spory nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych treści, wspomagające bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Pułtusk

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio stworzona strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji i przyczyni się do odniesienia polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana witryna www i grupy użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie www, tak aby były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają zalety estetyczne witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację www, co całkiem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za ciągle rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, by ich strony internetowe wyróżniały się w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od kiedy masz do dyspozycji już własną witryną www i zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja witryna internetowa przestaje pracować należycie, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny internetowej i zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy mieć świetnie wykonaną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę www z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, rozmieszczenia i łatwości w użyciu. Błyskawicznie zrealizujemy wszystkie naprawy, gwarantując na końcu całościową modernizację strony www. Skontaktuj się z nami!


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga